Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresine kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Söz konusu bu belirlenmiş  süreler müşterilere ürünün hızlı ulaştırılması için belirlenmiş hedef süreler olmakla birlikte ürünün bu sürelerde ulaşacağının taahhüdü anlamına gelmez.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından Asya Deri Halı garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Asya Deri Halı online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin üreticinin stokunda kalan tek aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 1 (Bir) en fazla 10 (On) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Ürünlerin teslimatı anında ALICI’nın adresinde bizatihi bulunmaması ve adresteki kişilerin teslimatı kabul etmemesi durumunda SATICI, herhangi bir sorumluluğu doğmayacaktır. Bu durumda Alıcı ilgili kargo şirketi ile irtibata geçmek ve kendisine gönderilen ürünün akıbetini takip etmekle mükelleftir.  Satışa konu ürünün, ALICI’dan başka bir kişi veya kuruma teslim edilecek olması halinde muhatabın adreste bulunmaması veya teslimden imtina etmesi halinde SATICI’nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. Bu kapsamda oluşacak tüm zararlar ve vuku bulacak ziyanlar ALICI’nın sorumluluğundadır.

 

Kapat Sepetim
Kapalı Son Gezilen Ürünler
Kapat
Kapat
Kategoriler
Ana Sayfa
Mağaza
Ürün Arayın
Hesabım
KUPONU GİR İNDİRİMİ YAKALA! YÜZDE 10 NET İNDİRİM!
This is default text for notification bar